Конспекти занять. Англійська для дошкільнят

Заняття для середньї групи
                                                   What’s your name?
Активна лексика:
  • Hello!
  • What is your name?
  • My name is...
  • Nice to meet you.
  • Nice to meet you, too.
Обладнання: м’яка іграшка (або малюнок) Вінні-Пух, малюнки із зображен-
ням героїв казки А. Мілна «Вінні-Пух та всі-всі-всі» (Вінні-Пух, П’ятачок,
Крістофер Робін, віслючок Іа, Тигра, Сова, Кенга та Крихітка Ру).
ХІД ЗАНЯТТЯ
Уч и т е л ь. Добрий день, діти. А чи знаєте ви, у якій країні ми
живемо? Так, правильно, в Україні. А якою мовою ми розмовляємо?
Звичайно, українською або російською. А ви знаєте, що якщо сісти
на поїзд або на літак, то можна приїхати в іншу країну, наприклад,
в Англію? А як ви вважаєте, якою мовою розмовляють люди в Англії?
Д і т и. Англійською.
(Якщо діти самостійно не можуть сказати, допоможіть їм.
Підкажіть: «В Україні розмовляють українською, а в Англії —
англійською».)
Уч и т е л ь. Саме так, англійською. До нас сьогодні завітав друг
з Англії. А хто це, ви дізнаєтесь, якщо закінчите віршик.
Він веселий й незлобливий, 
Цей хороший дивачок. 
З ним господар, хлопчик Робін, 
І товариш — П’ятачок. 
До прогулянок він ласий, 
Є на мед чутливий нюх. 
Зветься плюшевий ведмедик, 
Всім відомо… («Вінні Пух»).
Уч и т е л ь. Правильно, Вінні-Пух. Він приїхав до вас разом зі сво-
їми друзями. (Показує малюнки, діти називають героїв.) Ви бажаєте
з ними поговорити? А якщо ми говоритимемо з ними українською чи
російською мовою, чи зрозуміють вони? Звісно, ні. Тому ми з вами
будемо вивчати англійську мову, щоб з ним грати та розмовляти.
(Учитель промовляє повністю діалог, вимовляючи свої слова та
слова Вінні-Пуха.)
Уч и т е л ь. Hello!
W i n n i e-t h e-P o o h. Hello!
Уч и т е л ь. What is your name?
W i n n i e-t h e-P o o h. My name is Winnie-the-Pooh.
Уч и т е л ь. Nice to meet you.
W i n n i e-t h e-P o o h. Nice to meet you, too.
Уч и т е л ь. Давайте привітаємося з Вінні-Пухом англійською
мовою! (Ніби підказує.) Hello! (Разом з дітьми.) Hello!
W i n n i e-t h e-P o o h. Hello!
Уч и т е л ь. Давайте запитаємо всі разом, як звуть ведмеди-
ка! (Ніби підказує.) What is your name? (Разом з дітьми.) What is
your name?
W i n n i e-t h e-P o o h. My name is Winnie-the-Pooh.
(Учитель показує дітям малюнки з героями казки.)
Уч и т е л ь. Герої казки про Вінні-Пуха хочуть дізнатися, як
звуть вас. (Від імені кожного героя.) What is your name?
Д і т и. My name is…
(Так педагог знайомиться з кожною дитиною.)
Уч и т е л ь. А тепер, щоб розмовляти англійською так само гарно,
як Вінні-Пух, ми підемо на прогулянку до чарівного лісу, де він живе.
Сьогодні у чарівному лісі так гарно! [ ou ou ou] Чуєте вітерець?
[h-h-h] Співають пташки: [w w w]. Шелестить листя на деревах:
[ ei-ei-ei]. Гризе горішок білочка: [t-t-t].
На жаль, Вінні-Пухові час повертатися додому, усвій лісовий
будиночок. Давайте з ним попрощаємося. (Ніби підказує.) Goodbye!
Д і т и. Goodbye!


Конспект заняття з
англійської мови
на тему: «Гість з Англії»


Мета:
формувати вміння дітей сприймати на слух та розуміти англійські
висловлювання. Закріплювати вміння будувати прості розповідні речення
англійською. Вчити розуміти англійські фрази і слова. Збагачувати активний
словниковий запас дітей. Закріплювати вживання слів з теми: «Привітання»,
«Знайомство», «Тварини», «Кольори», «Сім’я», «Фрукти та овочі», «Одяг» ,
«Рахунок до 10».
Розвивати мовлення, комунікативні навички, мислення, пам'ять , увагу,
фонематичний слух. Спонукати правильно вимовляти звуки в словах.
Виховувати товариськість, пізнавальний інтерес.
Матеріал: іграшка «Міккі Маус», кошик з муляжами овочів і фруктів, мольберт,
картинки тварин на магнітах, іграшкова пральна машина, подарункова коробка,
мультимедійний проектор, проекційний екран, мультимедійна презентація до
заняття, відео руханки «Clap your hands».
Хід заняття
Вихователь.
- Good morning ! (Доброго ранку!) (слайд №1)
Діти.
- Good morning, good morning,
Good morning to you!
Good morning, good morning,
I am glad to see you!
(Доброго ранку,доброго ранку!Доброго ранку, вам!Доброго ранку, доброго
ранку!Я рада бачити вас!)
Мовна розминка «Ланцюжок»
Діти стоять на килимку і тримаючись за руки вітаються один з одним
англійською мовою.
Вихователь.
- Сьогодні до нас завітає гість. Він приїхав з далекої країни з Англії, там всі
розмовляють англійською мовою.
Вихователь заносить іграшкового Міккі Мауса.
- Чи впізнали ви нашого гостя? Так це Міккі Маус.
- Давайте привітаємося з ним.
- Hello Міккі! (Здрастуй Міккі)
- Діти ви всі знаєте як звати Міккі,а він не знає як звати вас. Давайте з ним
познайомимося.
Гра «Давай познайомимося»
Діти стоять на килимку.
Вихователь.
- What is your name? Are you (Nina)?, якщо він помиляється діти говорять – No!,
якщо не помиляється – Yes!
- What is your name? – My name is (Olyа)
Вихователь.
- Міккі просить нас допомогти йому випрати речі, які забруднилися в дорозі.
Дидактична гра «To wash clothes»
Діти сидять на стільчиках. Вихователь підносить іграшкову пральну машину
і каже: «wash the sweater, wash the cap..» діти уявляють, що знімають
предмети одягу і кладуть до пральної машини.
Вихователь.
- Діти, в дорозі Міккі зустрів тварин, які заблукали
і не пам’ятають, де вони живуть. Давайте їм нагадаємо, хто з них живе на
фермі, а хто в лісі.
Дидактична гра «Who live in the forest? Who live оn the form»
На мольберті картинки лісу і ферми.
Вихователь.
- Who live in the forest? (Хто живе в лісі?)
(Діти по черзі називають диких тварин і на мольберт викладають магнітні
картинки диких тварин).
- Who live оn the form?» (Хто живе на фермі?)
- Тепер подивимося, щоб всі тварини потрапили до своїх домівок.
Інтерактивна дидактична гра «Накриємо на стіл» (слайд №2)
На слайді зображений стіл і продукти харчування (хліб, цукерка, ковбаса,
печиво, тарілка з кашею, сир, морозиво, торт). Дітям потрібно назвати
продукти харчування англійською, щоб вони з’явилися на столі.
Фізкультхвилинка ( відео руханка)
Дидактична гра «What you like eat?»
- Мккі Маус дуже хоче дізнатися, що ви любите їсти з фруктів і овочів.
В корзині лежать фрукти і овочі. Діти по черзі підходять до корзини,
беруть фрукт чи овоч і кажуть: «I lake an aplle».
- Діти, Міккі хоче своїм друзям повезти подарунки – кольорові м’ячики.
Інтерактивна дидактична гра «The colors boll» (слайд №3)
- На екрані зображені кольорові м’ячики , щоб скласти їх у подарункову
коробку потрібно назвати їх колір.
(Тне red boll)
Дидактична гра «Команди»
- Міккі хоче з вами пограти.
Вихователь каже дії англійською мовою, а діти їх імітують (йти, бігти,
літати, плавати, стрибати і т. д.)
Пальчикова гра «Finger family»
- У Міккі Мауса велика родина. Давайте йому покажемо нашу пальчикову
сім’ю.
Діти показують свої пальці і торкаючись кожного називають членів сім’ї
англійською мовою.
Mother, Father, sister, brathеr and baby.
Інтерактивна дидактична гра «Порахуй» (слайд №4)
На слайді з’являються цифри від 1 до 10. Діти рахують англійською. На
екрані з’являється коробок з пригощеннями.
Вихователь заносить до групи коробку з пригощеннями.
Підсумок заняття
- Міккі Маусу вже час повертатися додому, давайте з ним попрощаємося!
- З якої країни приїхав Міккі Маус?
- Якою мовою ми спілкувалися?

- Що найбільше сподобалося на занятті?
Конспект відкритого заняття з англійської мови
“ Лісові звірята ”

Програмовий зміст:
   Закріпити вивчений лексичний матеріал по темах «Тварини», «Їжа», «Кольори», тренувати правильну вимову англійських звуків.
  Розвивати  логічне мислення та увагу дошкільнят, слухову пам'ять, увагу, ініціативність.
  Виховувати у дітей почуття дбайливого ставлення до природи та тварин зокрема.
   Створювати  позитивну мотивацію до  вивчення  англійської мови, намагатися викликати у дошкільнят бажання висловлюватися нею.


Хід заняття
1.Привітання
Вчитель. Good morning!
Діти. Good morning.
Вчитель.“ How  are you?’’

2. Вчитель. Дітки,дивіться,яка чудова,різнобарвна у цьому році осінь. Давайте ми сьогодні помандруєм з вами до лісу.( діти під музику йдуть «змійкою», перешиковуються у коло)
3. Восени у лісі дуже хороше.
Артикуляційно дихальна гімнастика:
[ w ] – зірвався сильний вітер у нашому лісі і подув на всіх.
[ r ] – порівняння звуків [ p] українського, і [ r ] англійського.
[ h ]  -  звірятка прокинулись і почали веселитись [ hi-hi] [ha-ha]

4. А які ж тваринки  живуть у лісі?
 Повторення вивченого матеріалу:
- animals: hedgehog, bear, hair, fox, squirrel. (карточки Глена Домана)
А як ви думаєте,чим наші тваринки люблять ласувати…
 - food: apples, honey, carrot, fish, mushroom. (карточки Глена Домана)

5. Таке все смачненьке, а хто з наших звірят що їсть? Ми ж з вами це добре знаємо…
Складання речення за схемою ( фразовий конструктор )
to eat – їсти

6. Дітки,наші тваринки,крім того,що люблять різну їжу, ще й мають різний окрас.Подивіться,які вони гарні, різнокольорові. Давайте тихенько сядемо за столики, там вас чекає цікаве завдання.
Дидактична гра на розвиток логіки “ Кольорові тваринки ”
( розфарбовуємо частинки розрізних пазлів, називаючи необхідні кольори) групова робота - складаємо картинку.

7. Введення нового матеріалу:
Forest, hollow, hole, lair.
Презентація “ Будиночки звіряток ”.

8.Комп’ютерна гра “ Хто де живе?”
Тренування лексики: It lives in…
Squirrel lives in hollow.
Fox lives in hole.
Bear lives in lair.


9. Вивчаємо віршик: “ Teddy bear ” за допомогою рухливої хвилинки.

Teddy Bear
Look around
Teddy Bear
Touch the ground
Teddy Bear
Switch off the light
Teddy Bear say “ Good night ”

10. Прощання. “ Goodbye ”
======================================================================================
About myself
1.     Вітання. “ Hello ”; “Good morning”. Пісенька “ Good morning to you”.
2.     Артикуляційно- дихальна гімнастика. Звуки [h], [w].
Сьогдні щось прохолодно. Давайте зігріємось - [h];
Та ще й вітер нам подув - [w].
3.     Приходять в гості boys and girls – Harry, Marry, Nick, Vic.
Діти вітаються з гостями словом “ Hello ”.
4.     Знайомство “ What is your name? – My name is…”
Робота в парах .Діти стають в парах і тренуються у вимові фрази
“ What is your name? – My name is…”
Пісенька - “ What is your name?”
5.     “ Who are you? ” – I am a boy;
“Who are you? ” – I am a girl;
6.     Game “Who are you? ” ( Рухлива гра).
7.     Давайте порахуємо наші пальчики на 1 руці. Рахунок 1- 5.
8.      “ How old are you? ” – I am ________.
Пісенька  “ How old are you? ”
9.     Story about myself. Кожна дитина розповіає про себе за схемою.
-         My name is…
-          I am a boy /girl
-         I am (цифра)
10.                       Прощання – “ Good-bye”
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My family
1.     Вітання. “Good morning”. Пісенька “ Good morning to you”.
2.     Артикуляційно- дихальна гімнастика. Звуки [h], [w].
Сьогдні щось прохолодно. Давайте зігріємось - [h];
Та ще й вітер нам подув - [w].
3.     Приходять в гості boys and girls – Harry, Marry, Nick, Vic.
Діти вітаються з гостями словом “ Hello ”.
4.     Повторення фрази “ What is your name? – My name is…”
Діти по колу знайомляться з гостями створюючи діалоги.
Пісенька - “ What is your name?”
Робота в парах .Діти стають в парах і тренуються у вимові фрази
“ What is your name? – My name is…”
5.     Знайомство з family.
Діти розглядають малюнок сім’ї одного з гостей. Вчитель ставить запитання  “ Who is this? ”. Гість-лялька відповідає – “ This is my family ”.
За допомогою розрізних картинок діти доповнюють речення словами mother, father, sister, brother, grandfather, grandmother.
Who is this? - This is a……
6.     Вивчення вірша.
Mother, father, sister, brother
Hand in hand with one another.
7.     Рахуємо членів сім’ї. 1- 6.
8.     Пригадуємо фразу “ How old are you? ” – I am________.
9.     Завершення. Малюємо малюнок своєї сім’ї. “ Our family”
10.                       Прощання – “ Good-bye”
------------------------------------------------
Конспект відкритого заняття з англійської мови
на тему “ Winter holidays ”
для дітей старшого дошкільного віку.

Тема: “ Winter holidays ”.
Мета: навчити дітей вірно висловлюватися за темою заняття; познайомити їх з       особливостями святкування зимових свят в англомовних країнах.
Цілі: освітня: навчити дітей вірно вживати лексичну конструкцію  “We wish   you…”
виховна: виховувати у дітей цікавість до особливостей святкування зимових свят в англомовних країнах.
навчальна: - закріплення вже вивчених: слів snow, snowflake, snowman, round, fat, broomstick, hat;
-         вивчення нових слів: holidays, Christmas, New Year, happy, merry;
розвиальна: - розвивати увагу і пам’ять за допомогою аудіювання та піктограмного читан;
Обладнання: магнітофон, демонстраційні карточки, наочний матеріал, магнітна дошка, “чарівний мішечок”, диск з піснями, іграшка сніговик.
Хід заняття

І. Вступ.  Привітання.
Teacher: “Good morning children!”
Сhildren: “Good morning”
Приходить в гості до дітей сніговичок.
Teacher: Сhildren до нас сьогодні в гості прийшов чудовий гість. Але він не простий – він із далекої Англії. Давайте з ним привітаємось.
Сhildren: “Good morning”, “ Who are you?”
Snowman: “Hello children! I am a snowman. I’m glad to see you”. Я так довго до вас в гості йшов, через гори й через ліс.

ІІ. Основна частина.
1) Фонетична зарядка.
Snowman: Лісом йшов холодним і густим. Там мене застала сильна хурделиця. А ви знаєте як дме  хурделиця?
- вправа на звук [ w ] – губки трубочкою.
А тоді на мене налетіли білі сніжиночки, наче бджілки за нектаром. А згадайте, як жужать бджілки.
 - вправа на звук [   ] – язичок закріплений між зубками.
Так поспішав до вас, так поспішав, що через лютий мороз навіть мої ручки змерзли. Требі їх зігріти.
 - вправа на звук  [ h ]  - придиханний.

2) Введення нового матеріалу ( показуємо малюнки ).
Snowman: Дітки, а я вам хочу розповісти про святкування winter holidays у моїй країні. Перше holiday – це День Святого Миколая ( St. Nicolas Day ). Тоді слухняним діткам під подушечки приносить солодощі Миколай, а ось неслухняним – прутики, щоб вони задумалися над своєю нечемністю. Далі у нас чарівне свято -  Christmas. В Англії в цей день рідні обмінюються подарунками і святкується Christmas в Англії раніше ніж в Україні. А самим веселим святом є New Year.
Називаючи кожне свято вчитель показує дітям малюнки із зображеннями та вони разом повторюють слова.
3) Практика мовлення.
Snowman: А ще в Англії дуже популярна пісенька “We wish you a Merry Christmas ” – це означає “ми бажаємо вам веселого Різдва. Давайте ми її з вами спробуємо проспівати. Повторюємо за мною.
“We wish you a Merry Christmas ( 3 times)
And Happy New Year
We all know that Santa’s coming  ( 3 times)
And soon will be here.”
Звучить пісенька “We wish you a Merry Christmas ”.

4)Закріплення попередньо вивченого матеріалу.
Teacher: Сhildren, як багато цікавого нам розповів наш snowman. А ми йому можемо подякувати розказавши віршика про нього.
Розказуємо віршика “ Little snowman ” за піктограмою і одночасно робимо фізкульт хвилинку.

ІІІ. Закріплення вивченого на занятті лексичного матеріалу.
Snowman: Ой, як цікаво, які ви молодці. А давайте ще зіграємо гру. Ось у мене “чарівний мішечок ”. Для кожного з вас там є картинка з малюнком. Ви на неї подивитися і ми згадаємо з вами слова, які ми сьогодні вчили.
Граємо гру чарівний мішечок”.

ІY. Прощання.
Snowman: Що ж дітки час мені додому.
Teacher: Та й нам пора завершувати наше заняття. Отож прощаємося “ Good -bye”.
Snowman: “Bye – bye!”
Сhildren: “Good – bye!”


Немає коментарів:

Дописати коментар