Ігри з ґудзиками (розвиваємо дрібну моторику)

Ігри з ґудзиками (розвиваємо дрібну моторику)


Різнобарвні візерунки

З гудзиків виходять гарні лабіринти, мандали, об'ємні малюнки. Візьміть у якості основи кольоровий картон і викладайте візерунки або фігури за смаком.
Починаючи з 2,5 років для розвитку пам'яті можна показувати дитині приклад (наприклад, скласти квітку із червоною серединкою і синіми пелюстками) і просити її повторити за зразком.

Гудзикова риболовля

Насипте у мисочку з водою різнокольорові гудзики і дайте дитині велику ложку або сачок. Ловити мокрі неслухняні предмети так цікаво! А водні забави в поєднанні з розвитком дрібної моторики - чудове заняття для розвитку дитини.


Сто одежинок і всі ... із застібками!


Починаючи з 2 років сина або дочку можна вчити спочатку розстібати, а потім застібати ґудзики. Приготуй відразу кілька предметів одягу всіх членів сім'ї і влаштуйте примірку-маскарад із обов'язковим дефіле біля дзеркала. Заодно доведеться багато разів користуватися застібками, а малюк у ігровій формі освоїть нову корисну навичку.


Дерева з ґудзиків для вивчення кольорів, пір року:


Картини з ґудзиків за зразком дорослого і за власною уявою:

ґудзикова копілочка:



ґудзик в якості машинки, яка рухається по доріжках:


Підбери колеса транспортним засобам:


Сортуємо за кольором:



ґудзикові візерунки:


ґудзикова аплікація:



Залатай малюнки ґудзиками відповідного 
кольору:













Поїзд з ґудзиків.
      Вибираємо ґудзики однакового розміру і викладаємо з них доріжку. Кожний ґудзик у цій доріжці - це вагончик. Чим більше гудзиків у доріжці, тим довший поїзд. Але це не все, наш поїзд може рухатися. Для цього треба переставляти гудзики. Берете один ґудзик з кінця поїзда і покладіть його на початок і так далі. Так у Вас вийде ефект руху поїзда. А можна на великі гудзики - вагончики покласти маленькі гудзички, вони будуть виконувати роль пасажирів у Вашому поїзді.

Немає коментарів:

Дописати коментар